[POD] KLAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[POD] KLAN

DOBRO DOSLI NA FORUM [POD] KLANA
 
HomePortalTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 DELIJE MARE

Go down 
+3
marko12korn
0pt10ns
MaRe
7 posters
AutorPoruka
MaRe




Broj komentara : 21
Join date : 2009-05-03

DELIJE MARE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DELIJE MARE   DELIJE MARE EmptySun May 03, 2009 1:56 pm

Marko Srbija 95 godiste DELIJE MARE igram CS na Extreme ProGaming Fun i Ponekad na knife!a imam iskustva za cs da dajemm dosta hed shot znam sve za cw i znam dobro da igram cs na mapama dust 2 ponekad inferno i aztec a kratke mape znam odlicno da igram!!!!
Na vrh Go down
0pt10ns
[POD]
0pt10ns


Broj komentara : 109
Join date : 2009-04-15
Age : 29

DELIJE MARE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DELIJE MARE   DELIJE MARE EmptySun May 03, 2009 6:16 pm

MaRe (citat):
Marko Srbija 95 godiste DELIJE MARE igram CS na Extreme ProGaming Fun i Ponekad na knife!a imam iskustva za cs da dajemm dosta hed shot znam sve za cw i znam dobro da igram cs na mapama dust 2 ponekad inferno i aztec a kratke mape znam odlicno da igram!!!!
Onaj sto stalno na Fun-u pustao mapu most_wanted?
ahahah
lik si keve mi
...
videcemo..
Na vrh Go down
http://greendownload.forummotion.com
marko12korn
Moderators
marko12korn


Broj komentara : 43
Join date : 2009-04-17
Age : 30

DELIJE MARE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DELIJE MARE   DELIJE MARE EmptyTue May 05, 2009 3:38 pm

ma super igras sad bebi neka odluci dal da te primi lol! lol!
Na vrh Go down
BEBI
Admin
BEBI


Broj komentara : 218
Join date : 2009-04-14

DELIJE MARE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DELIJE MARE   DELIJE MARE EmptyTue May 05, 2009 3:47 pm

ne znam ako tako momci javi mi se na msn Very Happy
Na vrh Go down
[POD] Wizzard
Server Admin
[POD] Wizzard


Broj komentara : 17
Join date : 2009-04-29

DELIJE MARE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DELIJE MARE   DELIJE MARE EmptyTue May 05, 2009 5:20 pm

Doooobrooo razmislite !!! Nisam gledao kako decko igra, pa ne mogu ni da kazem kakav je. . . . Sleep
Na vrh Go down
Thos
Moderators
Thos


Broj komentara : 38
Join date : 2009-04-15
Mjesto : Makedonija

DELIJE MARE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DELIJE MARE   DELIJE MARE EmptyTue May 05, 2009 9:30 pm

Jer treba da ga proverim? Razz Razz Razz
Na vrh Go down
MaRe




Broj komentara : 21
Join date : 2009-05-03

DELIJE MARE Empty
KomentarNaslov komentara: M--A--R--E   DELIJE MARE EmptyTue May 05, 2009 10:33 pm

sto bas ti Kad Me Je Ovaj bebi primio jer sam bio dobar na fun kidao sam i bio sam 9 na ranku jedno vreme zato psss.... cheers cheers cheers
Na vrh Go down
marko12korn
Moderators
marko12korn


Broj komentara : 43
Join date : 2009-04-17
Age : 30

DELIJE MARE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DELIJE MARE   DELIJE MARE EmptyWed May 06, 2009 1:49 pm

a ko je bio 1 na fun-u sa 3500 kills i dobio admina zato sto je kidao sve redom? to je pitanje za tebe mare? lol! lol! lol! lol! lol!
Na vrh Go down
MaRe




Broj komentara : 21
Join date : 2009-05-03

DELIJE MARE Empty
KomentarNaslov komentara: M--A--R--E   DELIJE MARE EmptyWed May 06, 2009 1:55 pm

BrAtE Ti Si vAljDA ali SvejeDno SAm BiO 9 brate a Ko Je Sve Igro..? Sve pro xD.. lol! lol! lol! lol! lol!
Na vrh Go down
marko12korn
Moderators
marko12korn


Broj komentara : 43
Join date : 2009-04-17
Age : 30

DELIJE MARE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DELIJE MARE   DELIJE MARE EmptyWed May 06, 2009 2:03 pm

pa naravno ne bih ja igro da svi u top15 nisu pro lol! lol! lol! lol! lol!


Ne zezam se MaRe stvarno dobro igra lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Na vrh Go down
LoVe
[POD]
LoVe


Broj komentara : 12
Join date : 2009-04-16
Age : 29

DELIJE MARE Empty
KomentarNaslov komentara: ...za clana...   DELIJE MARE EmptyThu May 14, 2009 2:31 pm

Slusaj mare!!! Zaboli mene kurcina sto si ti 1. ili bilo koji na bilo kojem serveru. Ufuran si, to sam odma primjetio!! Decki vi kako hocete ali ja ga ne bi primio u klan!!!
Na vrh Go down
http://www.kotijebemater.ja
Sponsored content





DELIJE MARE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DELIJE MARE   DELIJE MARE Empty

Na vrh Go down
 
DELIJE MARE
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» prijava za klan > Henry McCarty !
» KO DOBIJA LIGU SAMPIONA??????????

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
[POD] KLAN :: [POD] Team :: Konkurs za [POD] klan-
Idi na: